Our Phone Number: 033 - 247 34 66 Our Email Address: info@eicpc.nl

Halfjaarlijkse bijeenkomst ACPR

Halfjaarlijkse bijeenkomst ACPR

21 januari 2021 door Communicatie 1 reactie

Het bestuur van de APCR heeft op 20 november 2020 in plaats van bijelkaar te komen op de Erasmus Universiteit, een Teams Meeting gehouden. Deze meeting werd voorgezeten door Ruud Snoeker. Het boeiende onderwerp was “Control in een netwerkomgeving”. Omdat niet iedereen aan deze bijeenkomst kon deelnemen, stellen wij de presentatie van Ruud beschikbaar voor onze leden. U vindt de presentatie in het besloten deel van de website, welke na inloggen is te bereiken.

Het bestuur van de APCR heeft op 20 november 2020 in plaats van bijelkaar te komen op de Erasmus Universiteit, een Teams Meeting gehouden. Deze meeting werd voorgezeten door Ruud Snoeker. Het boeiende onderwerp was “Control in een netwerkomgeving”. Omdat niet iedereen aan deze bijeenkomst kon deelnemen, stellen wij de presentatie van Ruud beschikbaar voor onze leden. U vindt de presentatie in het besloten deel van de website, welke na inloggen is te bereiken.

De interactie tijdens de sessie was positief en constructief en het bestuur kijkt terug op een geslaagde bijeenkomst. Mensen deden goed mee, ondanks het feit dat men allemaal van achter hun beeldscherm moest deelnemen en zij niet in een fysieke ruimte bijeen zaten. Daar past alleen maar een pluim aan alle deelnemers én aan Ruud, die gedreven als altijd de sessie leidde.

Het bestuur hoopt dat de volgende bijeenkomst, op 4 (11?) juni, weer op de ouderwetse manier kan plaatsvinden, met gelegenheid voor een borrel en een praatje na de sessie. Dat vormt toch altijd het toefje slagroom op de halfjaarlijkse APCR-meetings. Tegelijkertijd zijn zij natuurlijk afhankelijk van wat er landelijk wordt afgesproken over veilige manieren van samenkomen in de komende maanden.

Sluiten